KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 13614068
nr 1361 4068
Albert Engström
(1869-1940), Sverige
Blyerts, Signerad, kvinna, 44x29cm
Kondition: skadad
Albert Engström, svensk målare och tecknare född 1869, död 1940.
måndag 23 november 2020
kl 18:29:11
Albert Engström
Läs mer om Albert Engström